szafka nocna slumber czarny / bambus
Nr kat. 100548343
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 29 cm |
| Kolor korpusu: | Bambus |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 29 cm |
| Kolor korpusu: | Bambus |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna slumber czarny / bambus
Nr kat. 100548343
Możesz potrzebować








