szafka nocna siena 23 biały połysk
Nr kat. 100575818
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dopuszczalne obciążenie: | 15 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 46.5 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dopuszczalne obciążenie: | 15 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 46.5 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna siena 23 biały połysk
Nr kat. 100575818
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






