szafka nocna sento s54 led kaszmir / lamela
Nr kat. 100558314
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Sento |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Sento |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna sento s54 led kaszmir / lamela
Nr kat. 100558314
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








