szafka nocna seaford czarny mat / antracyt
Nr kat. 100495893
opis produktu
Szafka nocna Seaford czarny mat / antracyt to projekt, którego prosty kształt oraz uniwersalna kolorystyka doskonale dopełni aranżację sypialni w stylu loft, nowoczesnym oraz skandynawskim. Prezentowany model wykonany z metalu oraz płyty melaminowanej cechuje solidna konstrukcja oraz powierzchnia odporna na uszkodzenia mechaniczne. Powyższa szafka nocna charakteryzuje się czarnym kolorem stelażu oraz antracytowym odcieniem blatów. Model wyposażony został w pojedyncza szufladę oraz dodatkowa półkę dolną. Stabilne i ciche prowadnice zapewniają lekki mechanizm oraz komfort codziennego użytkowania. Szafka nocna z metalowym uchwytem mierzy 42 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Seaford czarny mat / antracyt to projekt, którego prosty kształt oraz uniwersalna kolorystyka doskonale dopełni aranżację sypialni w stylu loft, nowoczesnym oraz skandynawskim. Prezentowany model wykonany z metalu oraz płyty melaminowanej cechuje solidna konstrukcja oraz powierzchnia odporna na uszkodzenia mechaniczne. Powyższa szafka nocna charakteryzuje się czarnym kolorem stelażu oraz antracytowym odcieniem blatów. Model wyposażony został w pojedyncza szufladę oraz dodatkowa półkę dolną. Stabilne i ciche prowadnice zapewniają lekki mechanizm oraz komfort codziennego użytkowania. Szafka nocna z metalowym uchwytem mierzy 42 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta melaminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna seaford czarny mat / antracyt
Nr kat. 100495893
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















