szafka nocna seaford 1s czarny mat / dziki dąb
Nr kat. 100495895
opis produktu
Szafka nocna Seaford 1s czarny mat / dziki dąb to znakomite rozwiązanie do sypialni w stylu rustykalnym, loft, skandynawskim, japandi, a także nowoczesnym. Oryginalny model, który łączy surowy metal z przytulnością i urokiem dębowej struktury, gwarantuje ponadczasowy design. Powyższa szafka nocna charakteryzuje się solidną konstrukcją podkreślającą przestrzenną bryłę oraz wytrzymałość stelażu. Model z dolną półką oraz pojedyncza szufladą na lekkich i stabilnych prowadnicach powstał płyty melaminowanej oraz niezawodnego metalu. Czarną konstrukcję o matowym wykończeniu powierzchni ociepla odcień oraz struktura odzwierciedlająca wzór dzikiego dębu. Wymiary prezentowanej szafki nocnej Seaford wynoszą 42 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Seaford 1s czarny mat / dziki dąb to znakomite rozwiązanie do sypialni w stylu rustykalnym, loft, skandynawskim, japandi, a także nowoczesnym. Oryginalny model, który łączy surowy metal z przytulnością i urokiem dębowej struktury, gwarantuje ponadczasowy design. Powyższa szafka nocna charakteryzuje się solidną konstrukcją podkreślającą przestrzenną bryłę oraz wytrzymałość stelażu. Model z dolną półką oraz pojedyncza szufladą na lekkich i stabilnych prowadnicach powstał płyty melaminowanej oraz niezawodnego metalu. Czarną konstrukcję o matowym wykończeniu powierzchni ociepla odcień oraz struktura odzwierciedlająca wzór dzikiego dębu. Wymiary prezentowanej szafki nocnej Seaford wynoszą 42 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna seaford 1s czarny mat / dziki dąb
Nr kat. 100495895
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












