szafka nocna scandi 22 1s zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601818
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 50.6 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 50.6 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna scandi 22 1s zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601818
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














