szafka nocna randolf czarny mat / dziki dąb
Nr kat. 100495891
opis produktu
Szafka nocna Randolf czarny mat / dziki dąb to propozycja, która łączy rustykalną przytulność z surowością stylu loft. Prezentowana szafka nocna charakteryzuje się dwukolorową kompozycją oraz kontrastującym zestawieniem metalu z drewnem. Powyższy wariant posiada metalowy stelaż o przestrzennej formie, która nadaje całości kształt otwartej bryły. Czarna konstrukcja akcentuje geometrię szafki nocnej, a jednocześnie podkreśla ciepłą kolorystykę drewna. Model z pojedynczą szufladą pokrywa wzór usłojenia dzikiego dębu. Zaś blat wypełnia wysokiej jakości szkło hartowane o podwyższonej odporności na stłuczenia oraz zarysowania. Wymiary szafki nocnej Randolf wynoszą 40 cm szerokości, 60 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Randolf czarny mat / dziki dąb to propozycja, która łączy rustykalną przytulność z surowością stylu loft. Prezentowana szafka nocna charakteryzuje się dwukolorową kompozycją oraz kontrastującym zestawieniem metalu z drewnem. Powyższy wariant posiada metalowy stelaż o przestrzennej formie, która nadaje całości kształt otwartej bryły. Czarna konstrukcja akcentuje geometrię szafki nocnej, a jednocześnie podkreśla ciepłą kolorystykę drewna. Model z pojedynczą szufladą pokrywa wzór usłojenia dzikiego dębu. Zaś blat wypełnia wysokiej jakości szkło hartowane o podwyższonej odporności na stłuczenia oraz zarysowania. Wymiary szafki nocnej Randolf wynoszą 40 cm szerokości, 60 cm wysokości oraz 35 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna randolf czarny mat / dziki dąb
Nr kat. 100495891
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









