szafka nocna polo czarny mat
Nr kat. 100495889
opis produktu
Szafka nocna Polo czarny mat to model, który wyróżnia się oryginalną linią. Prezentowany wariant utrzymany jest w ponadczasowym kolorze oraz oszczędnej formie, która znakomicie odnajdzie się w aranżacjach loft, nowoczesnych oraz eklektycznych. Powyższa szafka nocna w czarnym kolorze posiada matowe wykończenie powierzchni. Ciemny odcień doskonale podkreśla zaokrąglony kształt mebla, który wprowadza do wnętrza urok i harmonię geometrii. Model wykonany z niezawodnego metalu jest odporny na czynniki mechaniczne, a także łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystej powierzchni. Przestrzenna forma podstawy zapewnia szafce wizualną lekkość, jednocześnie tworząc dekoracyjny efekt. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 40 cm szerokości, 51 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 51 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Polo czarny mat to model, który wyróżnia się oryginalną linią. Prezentowany wariant utrzymany jest w ponadczasowym kolorze oraz oszczędnej formie, która znakomicie odnajdzie się w aranżacjach loft, nowoczesnych oraz eklektycznych. Powyższa szafka nocna w czarnym kolorze posiada matowe wykończenie powierzchni. Ciemny odcień doskonale podkreśla zaokrąglony kształt mebla, który wprowadza do wnętrza urok i harmonię geometrii. Model wykonany z niezawodnego metalu jest odporny na czynniki mechaniczne, a także łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystej powierzchni. Przestrzenna forma podstawy zapewnia szafce wizualną lekkość, jednocześnie tworząc dekoracyjny efekt. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 40 cm szerokości, 51 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 51 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna polo czarny mat
Nr kat. 100495889
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











