szafka nocna paron dąb dymiony / szary
Nr kat. 100608166
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb dymiony |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 31.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb dymiony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb dymiony |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 31.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb dymiony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna paron dąb dymiony / szary
Nr kat. 100608166
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












