szafka nocna oro mdf s54 złote / czarna
Nr kat. 100590340
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Oro |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Oro |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna oro mdf s54 złote / czarna
Nr kat. 100590340
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




