szafka nocna novado no-7 1s czarny / biel alpejska
Nr kat. 100601793
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Novado - biel alpejska |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 58.6 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biel alpejska |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Novado - biel alpejska |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 58.6 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biel alpejska |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna novado no-7 1s czarny / biel alpejska
Nr kat. 100601793
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






