szafka nocna natural 1d n-18 dąb ribbeck
Nr kat. 100577314
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb ribbeck |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 51 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb ribbeck |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb ribbeck |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 51 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb ribbeck |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna natural 1d n-18 dąb ribbeck
Nr kat. 100577314
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







