szafka nocna naomi na14 2s orzech
Nr kat. 100508604
opis produktu
Szafka nocna Naomi Na14 2S orzech to model, który łączy elementy stylu klasycznego oraz nowoczesnego. Powyższa szafka nocna charakteryzuje się ciemnym odcieniem. Usłojenie zaprezentowane na powierzchni wiernie odzwierciedla strukturę orzecha, wprowadzając do wnętrza wzornictwo inspirowane naturą. Kolekcja Naomi wyróżnia się ciemnym panelem, który podkreśla obrzeża frontu. Mebel wyposażony w dwie szuflady na prowadnicach kulowych zapewnia lekki, stabilny i cichy mechanizm. Chromowane uchwyty w minimalistycznej formie stanowią nowoczesny akcent, kontrastując z ciemnym frontem. Seria wykonana z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej wykazuje właściwości odporne na zarysowania, pęknięcia oraz trwałe zabrudzenia. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe propozycje mebli Naomi, które dopełnią aranżację sypialni, salonu, gabinetu oraz przedpokoju.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Naomi |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Wysokość: | 39.5 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Orzech |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Naomi Na14 2S orzech to model, który łączy elementy stylu klasycznego oraz nowoczesnego. Powyższa szafka nocna charakteryzuje się ciemnym odcieniem. Usłojenie zaprezentowane na powierzchni wiernie odzwierciedla strukturę orzecha, wprowadzając do wnętrza wzornictwo inspirowane naturą. Kolekcja Naomi wyróżnia się ciemnym panelem, który podkreśla obrzeża frontu. Mebel wyposażony w dwie szuflady na prowadnicach kulowych zapewnia lekki, stabilny i cichy mechanizm. Chromowane uchwyty w minimalistycznej formie stanowią nowoczesny akcent, kontrastując z ciemnym frontem. Seria wykonana z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej wykazuje właściwości odporne na zarysowania, pęknięcia oraz trwałe zabrudzenia. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe propozycje mebli Naomi, które dopełnią aranżację sypialni, salonu, gabinetu oraz przedpokoju.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Naomi |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Wysokość: | 39.5 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Orzech |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna naomi na14 2s orzech
Nr kat. 100508604
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





