szafka nocna mitra dąb / biały
Nr kat. 100495887
opis produktu
Szafka nocna Mitra dąb / biały to model, który stanowi estetyczną kombinację stylu nowoczesnego oraz retro. Eklektyczny model doskonale odnajdzie się różnorodnych aranżacjach, wpisując się między innymi w charakter sypialni mid-century modern, minimalistycznej czy skandynawskiej. Prosta, ale niebanalna forma podstawy przybiera strzelisty kształt nóg. Ich ciepły odcień drewna, a także zaprezentowany na powierzchni wzór usłojenia, tworzy harmonijny duet z nieskazitelną i sterylną bielą szafki nocnej. Model wyposażony został w pojedynczą szufladę, której minimalistyczny wygląd podkreśla frezowany uchwyt. Wymiary powyższego wariantu sięgają 40 cm szerokości, 61.5 cm wysokości oraz 30 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 61.5 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Mitra dąb / biały to model, który stanowi estetyczną kombinację stylu nowoczesnego oraz retro. Eklektyczny model doskonale odnajdzie się różnorodnych aranżacjach, wpisując się między innymi w charakter sypialni mid-century modern, minimalistycznej czy skandynawskiej. Prosta, ale niebanalna forma podstawy przybiera strzelisty kształt nóg. Ich ciepły odcień drewna, a także zaprezentowany na powierzchni wzór usłojenia, tworzy harmonijny duet z nieskazitelną i sterylną bielą szafki nocnej. Model wyposażony został w pojedynczą szufladę, której minimalistyczny wygląd podkreśla frezowany uchwyt. Wymiary powyższego wariantu sięgają 40 cm szerokości, 61.5 cm wysokości oraz 30 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 61.5 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna mitra dąb / biały
Nr kat. 100495887
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












