szafka nocna mitra biały
Nr kat. 100495888
opis produktu
Szafka nocna Mitra biały to model, który stanowi esencję minimalizmu, wprowadzając do wnętrza urok prostoty oraz nieskazitelnej kolorystyki. Prezentowana szafka nocna charakteryzuje się surową podstawą wykonaną z metalu. Przestrzenna forma konstrukcji nadaje jej wizualną lekkość, jednocześnie zachowując trwałość, odporność mechaniczną, stabilność oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. Szafka nocna w białym odcieniu rozjaśni przestrzeń, a ponadto z łatwością stworzy harmonijną kompozycję z pozostałymi kolorami obecnymi w pomieszczeniu. Model z pojedynczą szufladą posiada frezowany uchwyt, który podkreśla prostotę formy, służąc także wygodzie i funkcjonalności. Wymiary szafki nocnej Mitra, która dostępna jest także w innych wariantach kolorystycznych, wynoszą 40 cm szerokości, 61.5 cm wysokości oraz 30 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 61.5 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Mitra biały to model, który stanowi esencję minimalizmu, wprowadzając do wnętrza urok prostoty oraz nieskazitelnej kolorystyki. Prezentowana szafka nocna charakteryzuje się surową podstawą wykonaną z metalu. Przestrzenna forma konstrukcji nadaje jej wizualną lekkość, jednocześnie zachowując trwałość, odporność mechaniczną, stabilność oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. Szafka nocna w białym odcieniu rozjaśni przestrzeń, a ponadto z łatwością stworzy harmonijną kompozycję z pozostałymi kolorami obecnymi w pomieszczeniu. Model z pojedynczą szufladą posiada frezowany uchwyt, który podkreśla prostotę formy, służąc także wygodzie i funkcjonalności. Wymiary szafki nocnej Mitra, która dostępna jest także w innych wariantach kolorystycznych, wynoszą 40 cm szerokości, 61.5 cm wysokości oraz 30 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 61.5 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna mitra biały
Nr kat. 100495888
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












