szafka nocna linnea 3s biały
Nr kat. 100495885
opis produktu
Szafka nocna Linnea 3s biały to model dedykowany sypialniom w stylu klasycznym oraz skandynawskim. Prezentowany model charakteryzuje się ponadczasowym i uniwersalnym wzornictwem, a także solidną konstrukcją. Mebel w białym odcieniu stworzy spójną kompozycję kolorystyczną z każdą barwą. Powyższy wariant wyposażony został w trzy symetryczne szuflady na lekkich i stabilnych prowadnicach. Uchwyty w formie chromowanym gałek nadają powierzchni subtelne rozświetlenie, a także stanowią dekoracyjny akcent. Szafka nocna z kolekcji Linnea producenta Actona powstała z niezawodnej płyty laminowanej, która wykazuje właściwości odporne na trwałe zabrudzenia, odkształcenia oraz zarysowania. Wymiary prezentowanego wariantu wynoszą 45 cm szerokości, 62.8 cm wysokości oraz 34 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 62.8 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Linnea 3s biały to model dedykowany sypialniom w stylu klasycznym oraz skandynawskim. Prezentowany model charakteryzuje się ponadczasowym i uniwersalnym wzornictwem, a także solidną konstrukcją. Mebel w białym odcieniu stworzy spójną kompozycję kolorystyczną z każdą barwą. Powyższy wariant wyposażony został w trzy symetryczne szuflady na lekkich i stabilnych prowadnicach. Uchwyty w formie chromowanym gałek nadają powierzchni subtelne rozświetlenie, a także stanowią dekoracyjny akcent. Szafka nocna z kolekcji Linnea producenta Actona powstała z niezawodnej płyty laminowanej, która wykazuje właściwości odporne na trwałe zabrudzenia, odkształcenia oraz zarysowania. Wymiary prezentowanego wariantu wynoszą 45 cm szerokości, 62.8 cm wysokości oraz 34 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 62.8 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna linnea 3s biały
Nr kat. 100495885
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








