szafka nocna linnea 1s biały
Nr kat. 100496070
opis produktu
Szafka nocna Linnea 1s biały to propozycja, która urzeknie miłośników prostoty i nowoczesnej formy, jak również uniwersalnej i ponadczasowej kolorystyki. Prezentowana szafka nocna w białym kolorze charakteryzuje się matowym i idealnie gładkim wykończeniem powierzchni, zapewniając łatwość utrzymania czystości. Jasna paleta barw służy optycznemu rozświetleniu wnętrza, poczuciu harmonii oraz wizualnej lekkości mebla. Powyższy wariant wyposażony został w pojedynczą szufladę oraz dodatkową półkę dolną, zapewniając wygodną przestrzeń do przechowywania akcesoriów niezbędnych przy łóżku. Prosty kształt modelu Linnea służy różnorodnym aranżacjom – między innymi nowoczesnym i skandynawskich. W otoczeniu wzorzystych wzorów znakomicie sprawdzi się w także w sypialni w stylu brytyjskim oraz romantycznym. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 45 cm szerokości, 62.8 cm wysokości oraz 34 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 62.8 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Linnea 1s biały to propozycja, która urzeknie miłośników prostoty i nowoczesnej formy, jak również uniwersalnej i ponadczasowej kolorystyki. Prezentowana szafka nocna w białym kolorze charakteryzuje się matowym i idealnie gładkim wykończeniem powierzchni, zapewniając łatwość utrzymania czystości. Jasna paleta barw służy optycznemu rozświetleniu wnętrza, poczuciu harmonii oraz wizualnej lekkości mebla. Powyższy wariant wyposażony został w pojedynczą szufladę oraz dodatkową półkę dolną, zapewniając wygodną przestrzeń do przechowywania akcesoriów niezbędnych przy łóżku. Prosty kształt modelu Linnea służy różnorodnym aranżacjom – między innymi nowoczesnym i skandynawskich. W otoczeniu wzorzystych wzorów znakomicie sprawdzi się w także w sypialni w stylu brytyjskim oraz romantycznym. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 45 cm szerokości, 62.8 cm wysokości oraz 34 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 62.8 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna linnea 1s biały
Nr kat. 100496070
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








