szafka nocna linkastyles 1s ls-7 stone green
Nr kat. 100577242
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 54.5 cm |
| Wysokość: | 54.5 cm |
| Głębokość: | 40.6 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Stone green |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 54.5 cm |
| Wysokość: | 54.5 cm |
| Głębokość: | 40.6 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Stone green |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna linkastyles 1s ls-7 stone green
Nr kat. 100577242
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







