szafka nocna lima sn1 dąb sonoma
Nr kat. 100621893
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Lima - dąb sonoma |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Lima - dąb sonoma |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna lima sn1 dąb sonoma
Nr kat. 100621893
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



