szafka nocna jukon s 22 2s kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100628754
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Jukon - kaszmir |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 58.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Jukon - kaszmir |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 58.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna jukon s 22 2s kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100628754
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










