szafka nocna joliet 30x25 czarny mat
Nr kat. 100495881
opis produktu
Szafka nocna Joliet 30x25 czarny mat to model przeznaczony do montażu wiszącego. Prezentowana szafka nocna charakteryzuje się niewielkim rozmiarem oraz nowoczesnym designem. Minimalistyczną formę szafki nocnej podkreśla wyrazista, a jednocześnie ponadczasowa kolorystyka. Mebel w czarnym kolorze posiada matowe wykończenie powierzchni. Wykonany z niezawodnego metalu, doskonale odnajdzie się w sypialni w stylu loft, nowoczesnym, minimalistycznym oraz eklektycznym. Łatwy w pielęgnacji oraz trwały produkt marki Langley wyposażony został w pojedynczą szufladę oraz otwartą wnękę. Wymiary szafki nocnej Joliet sięgają 30 cm szerokości, 30 cm wysokości oraz 25 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Joliet 30x25 czarny mat to model przeznaczony do montażu wiszącego. Prezentowana szafka nocna charakteryzuje się niewielkim rozmiarem oraz nowoczesnym designem. Minimalistyczną formę szafki nocnej podkreśla wyrazista, a jednocześnie ponadczasowa kolorystyka. Mebel w czarnym kolorze posiada matowe wykończenie powierzchni. Wykonany z niezawodnego metalu, doskonale odnajdzie się w sypialni w stylu loft, nowoczesnym, minimalistycznym oraz eklektycznym. Łatwy w pielęgnacji oraz trwały produkt marki Langley wyposażony został w pojedynczą szufladę oraz otwartą wnękę. Wymiary szafki nocnej Joliet sięgają 30 cm szerokości, 30 cm wysokości oraz 25 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna joliet 30x25 czarny mat
Nr kat. 100495881
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














