szafka nocna indianapolis 1d i-24 jesion ciemny
Nr kat. 100577213
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Jesion ciemny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jesion ciemny |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Jesion ciemny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jesion ciemny |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna indianapolis 1d i-24 jesion ciemny
Nr kat. 100577213
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








