szafka nocna impressio 23 2s dąb mauvella / congo
Nr kat. 100578090
opis produktu
Szafka Nocna Impressio 23 2s Dąb Mauvella / Congo to stylowy element wyposażenia sypialni, który doskonale dopełnia nowoczesne aranżacje wnętrz. Jej elegancka forma zapewnia komfort użytkowania, oferując dwie szuflady, praktyczną otwartą półkę oraz wygodny blat na niezbędne drobiazgi. Mebel wykończony w odcieniu dębu mauvella nadaje całości ciepły, naturalny charakter, fronty szuflad utrzymane w subtelnym szaro-beżowym kolorze wprowadzają nutę nowoczesnej elegancji. Szafka idealnie łączy funkcjonalność z dopracowanym designem, pomagając zachować porządek oraz tworząc spójną, estetyczną przestrzeń sprzyjającą relaksowi.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Mauvella |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Nocna Impressio 23 2s Dąb Mauvella / Congo to stylowy element wyposażenia sypialni, który doskonale dopełnia nowoczesne aranżacje wnętrz. Jej elegancka forma zapewnia komfort użytkowania, oferując dwie szuflady, praktyczną otwartą półkę oraz wygodny blat na niezbędne drobiazgi. Mebel wykończony w odcieniu dębu mauvella nadaje całości ciepły, naturalny charakter, fronty szuflad utrzymane w subtelnym szaro-beżowym kolorze wprowadzają nutę nowoczesnej elegancji. Szafka idealnie łączy funkcjonalność z dopracowanym designem, pomagając zachować porządek oraz tworząc spójną, estetyczną przestrzeń sprzyjającą relaksowi.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Mauvella |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna impressio 23 2s dąb mauvella / congo
Nr kat. 100578090
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














