szafka nocna easyklix harllson hltk111ec-m806 biały / uni wolfram szary
Nr kat. 100502313
opis produktu
Szafka nocna EasyKlix Harllson Hltk111Ec-M806 biały / Uni Wolfram szary to propozycja utrzymana w stylu nowoczesnym, która subtelnie przemyca akcenty nawiązujące do estetyki retro. Powyższa szafka nocna utrzymana jest w harmonijnej oraz łagodnej kompozycji bieli i szarości. Model na smukłych i strzelistych nogach zyskuje finezyjny i lekki wygląd. Oprócz pojedynczej szuflady na cichych i stabilnych prowadnicach kulowych, mebel dodatkowo zapewnia wnękę. Wykonany z płyty foliowanej, jest wysoce odporny na trwałe zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania czy odkształcenia. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 59.8 cm szerokości, 57.7 cm wysokości oraz 41.5 cm głębokości. Wysokiej jakości szafka nocna zwraca uwagę dbałością wykonania, a także wyjątkowymi detalami – w tym drewnianymi uchwytami. Łatwy w montażu mebel na klik doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych oraz eklektycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: |
|
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| EasyKlix: | EasyKlix |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Kolor stelażu: | Uni wolfram szary |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Wysokość: | 57.7 cm |
| Głębokość: | 41.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Szybki montaż na klik |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna EasyKlix Harllson Hltk111Ec-M806 biały / Uni Wolfram szary to propozycja utrzymana w stylu nowoczesnym, która subtelnie przemyca akcenty nawiązujące do estetyki retro. Powyższa szafka nocna utrzymana jest w harmonijnej oraz łagodnej kompozycji bieli i szarości. Model na smukłych i strzelistych nogach zyskuje finezyjny i lekki wygląd. Oprócz pojedynczej szuflady na cichych i stabilnych prowadnicach kulowych, mebel dodatkowo zapewnia wnękę. Wykonany z płyty foliowanej, jest wysoce odporny na trwałe zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania czy odkształcenia. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 59.8 cm szerokości, 57.7 cm wysokości oraz 41.5 cm głębokości. Wysokiej jakości szafka nocna zwraca uwagę dbałością wykonania, a także wyjątkowymi detalami – w tym drewnianymi uchwytami. Łatwy w montażu mebel na klik doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych oraz eklektycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: |
|
| Grubość płyty: | 22 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| EasyKlix: | EasyKlix |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Kolor stelażu: | Uni wolfram szary |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Wysokość: | 57.7 cm |
| Głębokość: | 41.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Szybki montaż na klik |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna easyklix harllson hltk111ec-m806 biały / uni wolfram szary
Nr kat. 100502313
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










