szafka nocna fiona czereśnia antyczna
Nr kat. 100621143
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Materiał korpusu: | drewno lite |
| Kolor korpusu: | Czereśnia antyczna |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Materiał korpusu: | drewno lite |
| Kolor korpusu: | Czereśnia antyczna |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna fiona czereśnia antyczna
Nr kat. 100621143
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









