szafka nocna fino 23 grafitowy
Nr kat. 100575816
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dopuszczalne obciążenie: | 20 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 44.2 cm |
| Wysokość: | 36.2 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | grafitowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dopuszczalne obciążenie: | 20 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 44.2 cm |
| Wysokość: | 36.2 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | grafitowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna fino 23 grafitowy
Nr kat. 100575816
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









