szafka nocna dante dt21 2s dąb cremona torro / szary mat złoty uchwyt
Nr kat. 100588537
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Dante |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kryte |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona torro |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Dante |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kryte |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona torro |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna dante dt21 2s dąb cremona torro / szary mat złoty uchwyt
Nr kat. 100588537
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














