szafka nocna century 1s 37x32x33 dąb bielony
Nr kat. 100495875
opis produktu
Szafka nocna Century 1s 37x32x33 dąb bielony to propozycja skierowana do miłośników naturalnego wzornictwa, bezpretensjonalnej formy oraz nowoczesnego stylu. Prezentowany mebel do sypialni charakteryzuje się minimalistyczną, pozbawioną wszelkich dekoracji linią, która znakomicie wpisuje się między innymi w nurt aranżacji skandynawskich. Szafkę nocną w kolorze bielonego dębu zdobi wzór usłojenia, która znakomicie współgra z barwami ziemi, a także intensywniejszymi odcieniami. Model o otwartej konstrukcji posiada pojemną wnękę oraz pojedyncza szufladę z frezowanym uchwytem w postaci okrągłego otworu. Wymiary szafki nocnej Century wynoszą 37 cm szerokości, 33 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Mebel przeznaczony jest do montażu wiszącego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Century - dąb bielony |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Century 1s 37x32x33 dąb bielony to propozycja skierowana do miłośników naturalnego wzornictwa, bezpretensjonalnej formy oraz nowoczesnego stylu. Prezentowany mebel do sypialni charakteryzuje się minimalistyczną, pozbawioną wszelkich dekoracji linią, która znakomicie wpisuje się między innymi w nurt aranżacji skandynawskich. Szafkę nocną w kolorze bielonego dębu zdobi wzór usłojenia, która znakomicie współgra z barwami ziemi, a także intensywniejszymi odcieniami. Model o otwartej konstrukcji posiada pojemną wnękę oraz pojedyncza szufladę z frezowanym uchwytem w postaci okrągłego otworu. Wymiary szafki nocnej Century wynoszą 37 cm szerokości, 33 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Mebel przeznaczony jest do montażu wiszącego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Century - dąb bielony |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna century 1s 37x32x33 dąb bielony
Nr kat. 100495875
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







