szafka nocna cassina naturalny
Nr kat. 100620921
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Naturalny |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | MDF fornirowany |
| Kolor korpusu: | Naturalny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Naturalny |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Materiał korpusu: | MDF fornirowany |
| Kolor korpusu: | Naturalny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna cassina naturalny
Nr kat. 100620921
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



