szafka nocna cali 2s c-17 dąb artisan
Nr kat. 100577067
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 51 cm |
| Głębokość: | 40.6 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Dostawca: | Jarstol |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 51 cm |
| Głębokość: | 40.6 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna cali 2s c-17 dąb artisan
Nr kat. 100577067
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









