szafka nocna basic two 2s dąb artisan / biała
Nr kat. 100552130
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic Two |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45.2 cm |
| Wysokość: | 32.4 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic Two |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45.2 cm |
| Wysokość: | 32.4 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna basic two 2s dąb artisan / biała
Nr kat. 100552130
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





