szafka nocna bari s58 dąb vicenza
Nr kat. 100585393
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Bari |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Dostawca: | Piaski |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Kolor stelażu: | Dąb Vicenza |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor korpusu: | Dąb Vicenza |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Bari |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Dostawca: | Piaski |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Kolor stelażu: | Dąb Vicenza |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor korpusu: | Dąb Vicenza |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna bari s58 dąb vicenza
Nr kat. 100585393
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








