szafka nocna ayson 1s dąb artisan
Nr kat. 100393899
opis produktu
SZAFKA NOCNA AYSON 1S DĄB ARTISAN to doskonałe rozwiązanie do sypialni. Wyposażona w jedną funkcjonalną szufladę, otwartą półkę, blat i mająca wymiary - szerokość 46.5 cm, wysokość 45.5 cm i głębokość 36 cm, pomieści najpotrzebniejsze drobiazgi. Została wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej i wyposażona w wygodny uchwyt z solidnego tworzywa sztucznego. O każdy szczegół mebla zadbano z najwyższą precyzją, czego efektem jest doskonałe połączenie prostoty i funkcjonalności. Elegancki wygląd SZAFKI NOCNEJ AYSON 1S DĄB ARTISAN harmonijnie wkomponuje się w każdą aranżację sypialni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Ayson |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 46.5 cm |
| Wysokość: | 45.5 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA NOCNA AYSON 1S DĄB ARTISAN to doskonałe rozwiązanie do sypialni. Wyposażona w jedną funkcjonalną szufladę, otwartą półkę, blat i mająca wymiary - szerokość 46.5 cm, wysokość 45.5 cm i głębokość 36 cm, pomieści najpotrzebniejsze drobiazgi. Została wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej i wyposażona w wygodny uchwyt z solidnego tworzywa sztucznego. O każdy szczegół mebla zadbano z najwyższą precyzją, czego efektem jest doskonałe połączenie prostoty i funkcjonalności. Elegancki wygląd SZAFKI NOCNEJ AYSON 1S DĄB ARTISAN harmonijnie wkomponuje się w każdą aranżację sypialni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| System meblowy: | Ayson |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 46.5 cm |
| Wysokość: | 45.5 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna ayson 1s dąb artisan
Nr kat. 100393899
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






