szafka nocna avignon czarny
Nr kat. 100608160
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 24.6 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 24.6 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna avignon czarny
Nr kat. 100608160
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








