szafka nocna avignon 2s biały
Nr kat. 100495873
opis produktu
Szafka nocna Avignon 2s biały to projekt stanowiący esencję nowoczesnego i minimalistycznego stylu. Powyższy mebel do sypialni charakteryzuje się prostą i surową linią, która wniesie do wnętrza optyczną lekkość. Model przeznaczony do montażu wiszącego zapewnia wrażenie większej przestrzeni, stanowiąc znakomite rozwiązanie w mniejszej sypialni. Solidna konstrukcja wykonana z płyty laminowanej gwarantuje odporność na czynniki mechaniczne – w tym zarysowania, odkształcenia oraz żółknięcie. Mebel w białym kolorze cechuje uniwersalna i ponadczasowa kolorystyka, która współgra z całą paletą barw, zapewniając szerokie możliwości kompozycji kolorystycznych. Szafka nocna wyposażona w dwie szuflady mierzy 37 cm szerokości, 24.6 cm wysokości oraz 32 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 24.6 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka nocna Avignon 2s biały to projekt stanowiący esencję nowoczesnego i minimalistycznego stylu. Powyższy mebel do sypialni charakteryzuje się prostą i surową linią, która wniesie do wnętrza optyczną lekkość. Model przeznaczony do montażu wiszącego zapewnia wrażenie większej przestrzeni, stanowiąc znakomite rozwiązanie w mniejszej sypialni. Solidna konstrukcja wykonana z płyty laminowanej gwarantuje odporność na czynniki mechaniczne – w tym zarysowania, odkształcenia oraz żółknięcie. Mebel w białym kolorze cechuje uniwersalna i ponadczasowa kolorystyka, która współgra z całą paletą barw, zapewniając szerokie możliwości kompozycji kolorystycznych. Szafka nocna wyposażona w dwie szuflady mierzy 37 cm szerokości, 24.6 cm wysokości oraz 32 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 24.6 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna avignon 2s biały
Nr kat. 100495873
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










