szafka nocna arlon dąb
Nr kat. 100608159
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna arlon dąb
Nr kat. 100608159
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








