szafka nocna alisma złoty chrom / biały
Nr kat. 100608158
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Złoty chrom |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 50.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Kolor stelażu: | Złoty chrom |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 50.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna alisma złoty chrom / biały
Nr kat. 100608158
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










