stolik seaford 40x55 czarny mat / antracyt
Nr kat. 100495898
opis produktu
Stolik Seaford 40x55 czarny mat / antracyt to model, który doskonale sprawdzi się w roli stolika pomocniczego. Powyższy wariant prezentuje łagodny, okrągły kształt, który zyskuje wyrazistość dzięki ciemnej kolorystyce powierzchni. Czarny model o matowym wykończeniu posiada drewnopodobny blat, którego struktura doskonale odzwierciedla naturalny wzór usłojenia. Metalowy stelaż stanowi solidną i trwałą podstawę, nawiązującą do estetyki industrialnej. Stolik Seaford dedykowany jest aranżacjom loft, nowoczesnym, skandynawskim oraz eklektycznym. Prezentowany model sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także w sypialni, biurze, gabinecie, na balkonie oraz tarasie. Wymiary oferowanego stolika sięgają 40 cm średnicy oraz 55 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 40 cm |
| Szerokość blatu: | 40 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Antracyt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Wysokość: | 55 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stolik Seaford 40x55 czarny mat / antracyt to model, który doskonale sprawdzi się w roli stolika pomocniczego. Powyższy wariant prezentuje łagodny, okrągły kształt, który zyskuje wyrazistość dzięki ciemnej kolorystyce powierzchni. Czarny model o matowym wykończeniu posiada drewnopodobny blat, którego struktura doskonale odzwierciedla naturalny wzór usłojenia. Metalowy stelaż stanowi solidną i trwałą podstawę, nawiązującą do estetyki industrialnej. Stolik Seaford dedykowany jest aranżacjom loft, nowoczesnym, skandynawskim oraz eklektycznym. Prezentowany model sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także w sypialni, biurze, gabinecie, na balkonie oraz tarasie. Wymiary oferowanego stolika sięgają 40 cm średnicy oraz 55 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 40 cm |
| Szerokość blatu: | 40 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Antracyt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Wysokość: | 55 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik seaford 40x55 czarny mat / antracyt
Nr kat. 100495898
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









