stolik kawowy tadeusz 90x60 t-23 dąb lefkas
Nr kat. 100577363
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Kolor blatu: | Dąb Lefkas |
| Kolor stelażu: | Dąb lefkas |
| Wysokość: | 59 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Kolor blatu: | Dąb Lefkas |
| Kolor stelażu: | Dąb lefkas |
| Wysokość: | 59 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy tadeusz 90x60 t-23 dąb lefkas
Nr kat. 100577363
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







