stolik kawowy solano 60x60 trawertyn / beżowy
Nr kat. 100608077
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 60 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Trawertyn |
| Kolor stelażu: | Trawertyn |
| Wysokość: | 36 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 60 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Trawertyn |
| Kolor stelażu: | Trawertyn |
| Wysokość: | 36 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy solano 60x60 trawertyn / beżowy
Nr kat. 100608077
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









