stolik kawowy samos 80x40 transparentny
Nr kat. 100608069
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Szkło hartowane |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Transparentny |
| Kolor stelażu: | Transparentny |
| Wysokość: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Szkło hartowane |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Transparentny |
| Kolor stelażu: | Transparentny |
| Wysokość: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy samos 80x40 transparentny
Nr kat. 100608069
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







