stolik kawowy rozsuwany eko 96 90x58 czarny onyx / dąb wotan
Nr kat. 100601855
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Czarny onyx |
| Wysokość: | 37.6 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Czarny onyx |
| Wysokość: | 37.6 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy rozsuwany eko 96 90x58 czarny onyx / dąb wotan
Nr kat. 100601855
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













