stolik kawowy ovo dąb / ciemny beton
Nr kat. 100597124
opis produktu
Stolik kawowy Ovo dąb / ciemny beton to model zaprojektowany z myślą o aranżacjach loft, industrialnych oraz rustykalnych. Powyższy mebel łączy surowość betonowej struktury z ciepłym odcieniem drewna. Prezentowany stolik kawowy Ovo powstał z niezawodnej płyty laminowanej, która perfekcyjnie imituje usłojenie dębu. Model z oryginalną wstawka z kolorze ciemnego betonu zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Stolik kawowy do salonu posiada podwyższenie w postaci czarny i minimalistycznych nóg. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 90 cm długości, 50 cm szerokości oraz 39 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb pradawny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 39 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stolik kawowy Ovo dąb / ciemny beton to model zaprojektowany z myślą o aranżacjach loft, industrialnych oraz rustykalnych. Powyższy mebel łączy surowość betonowej struktury z ciepłym odcieniem drewna. Prezentowany stolik kawowy Ovo powstał z niezawodnej płyty laminowanej, która perfekcyjnie imituje usłojenie dębu. Model z oryginalną wstawka z kolorze ciemnego betonu zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Stolik kawowy do salonu posiada podwyższenie w postaci czarny i minimalistycznych nóg. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 90 cm długości, 50 cm szerokości oraz 39 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb pradawny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 39 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy ovo dąb / ciemny beton
Nr kat. 100597124
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





