stolik kawowy linkastyles 1s ls-6 indigo
Nr kat. 100577238
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Indigo |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Indigo |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Wysokość: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy linkastyles 1s ls-6 indigo
Nr kat. 100577238
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












