stolik kawowy heaven dąb / transparentny
Nr kat. 100495649
opis produktu
Stolik kawowy Heaven dąb / transparentny to propozycja, która stanowi fuzję nowoczesnej elegancji i rustykalnego uroku. Prezentowany mebel wniesie do salonu nutę naturalnego wzornictwa, wizualnie ocieplając przestrzeń odcieniem oraz strukturą dębu. Podstawa stolika kawowego Heaven przybiera formę krzyżaka, który tworzy dekoracyjny efekt. Model w okrągłym kształcie posiada blat wykonany ze szkła hartowanego o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne – w tym stłuczenia oraz zarysowania. Transparentna struktura przeszklenia tworzy przejrzysty efekt, nadaje konstrukcji nowoczesny wygląd oraz optyczną lekkość. Wymiary prezentowanego stolika kawowego sięgają 82 cm średnicy oraz 40 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 82 cm |
| Szerokość blatu: | 82 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Transparentny |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Wysokość: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stolik kawowy Heaven dąb / transparentny to propozycja, która stanowi fuzję nowoczesnej elegancji i rustykalnego uroku. Prezentowany mebel wniesie do salonu nutę naturalnego wzornictwa, wizualnie ocieplając przestrzeń odcieniem oraz strukturą dębu. Podstawa stolika kawowego Heaven przybiera formę krzyżaka, który tworzy dekoracyjny efekt. Model w okrągłym kształcie posiada blat wykonany ze szkła hartowanego o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne – w tym stłuczenia oraz zarysowania. Transparentna struktura przeszklenia tworzy przejrzysty efekt, nadaje konstrukcji nowoczesny wygląd oraz optyczną lekkość. Wymiary prezentowanego stolika kawowego sięgają 82 cm średnicy oraz 40 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Przezroczyste |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 82 cm |
| Szerokość blatu: | 82 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Transparentny |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Wysokość: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy heaven dąb / transparentny
Nr kat. 100495649
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









