stolik kawowy essex 80x80 dąb
Nr kat. 100608058
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Wysokość: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno lite lakierowane |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Wysokość: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy essex 80x80 dąb
Nr kat. 100608058
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








