stolik kawowy emma 130x70 dąb
Nr kat. 100608056
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 130 cm |
| Szerokość blatu: | 70 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Drewno lite olejowane |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Wysokość: | 51 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 130 cm |
| Szerokość blatu: | 70 cm |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Materiał stelażu: | Drewno lite olejowane |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Wysokość: | 51 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy emma 130x70 dąb
Nr kat. 100608056
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








