stolik kawowy dallas 90x63 d-14 dąb truflowy
Nr kat. 100577105
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 63 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb truflowy |
| Kolor stelażu: | Dąb truflowy |
| Wysokość: | 61 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 63 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb truflowy |
| Kolor stelażu: | Dąb truflowy |
| Wysokość: | 61 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy dallas 90x63 d-14 dąb truflowy
Nr kat. 100577105
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







