stolik kawowy barnsley 84x77 czarny mat / czarna ceramika fairbanks
Nr kat. 100495773
opis produktu
Stolik kawowy Barnsley 84x77 czarny mat / czarna ceramika Fairbanks to model w stylu nowoczesnym, który wyróżnia się asymetryczną formą. Prezentowany stolik kawowy charakteryzuje się smukłym stelażem w postaci pojedynczej nogi, służącej wygodzie użytkowania. Wysokiej jakości konstrukcja wykonana z niezawodnego metalu gwarantuje stabilność stolika. Model w kolorze matowej czerni posiada łatwy w pielęgnacji blat z płyty pokrytej ceramiką. Propozycja marki Actona doskonale sprawdzi się pojedynczo, jak również w kompozycji z wyższym modelem, który dostępny jest w ofercie sklepu Komfort. Wymiary oferowanego stolika kawowego Bransley wynoszą 84 cm długości, 77 cm szerokości oraz 34 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 84 cm |
| Szerokość blatu: | 77 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta pokryta ceramiką |
| Kolor blatu: | Czarna ceramika |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Wysokość: | 34 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stolik kawowy Barnsley 84x77 czarny mat / czarna ceramika Fairbanks to model w stylu nowoczesnym, który wyróżnia się asymetryczną formą. Prezentowany stolik kawowy charakteryzuje się smukłym stelażem w postaci pojedynczej nogi, służącej wygodzie użytkowania. Wysokiej jakości konstrukcja wykonana z niezawodnego metalu gwarantuje stabilność stolika. Model w kolorze matowej czerni posiada łatwy w pielęgnacji blat z płyty pokrytej ceramiką. Propozycja marki Actona doskonale sprawdzi się pojedynczo, jak również w kompozycji z wyższym modelem, który dostępny jest w ofercie sklepu Komfort. Wymiary oferowanego stolika kawowego Bransley wynoszą 84 cm długości, 77 cm szerokości oraz 34 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 84 cm |
| Szerokość blatu: | 77 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta pokryta ceramiką |
| Kolor blatu: | Czarna ceramika |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Wysokość: | 34 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy barnsley 84x77 czarny mat / czarna ceramika fairbanks
Nr kat. 100495773
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











