stołek barowy tina czarny mat d-158
Nr kat. 100495367









opis produktu
Stołek barowy Tina czarny mat d-158 to propozycja, którą cechuje nowoczesny design, prosta forma, a także wysoka jakość widoczna w detalach oraz odczuwalna w codziennym komforcie użytkowania. Czarne krzesło do kuchni oraz jadalni doskonale prezentuje kształt modelu Tina, który łączy surowe elementy typowe dla stylu loft z nowoczesną i minimalistyczną linią. Metalowa podstawa gwarantuje trwałość oraz stabilność, a prosty podnóżek służy wygodnej pozycji. Zaokrąglone siedzisko z oparciem wspiera miękka poduszka pokryta skórą ekologiczną, która jest odporna na trwałe zabrudzenia oraz odporna na czynniki mechaniczne. Wymiary oferowanego hokera Tina sięgają 50 cm szerokości, 84 cm wysokości oraz 49 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | czarne D-158 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 66 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
Stołek barowy Tina czarny mat d-158 to propozycja, którą cechuje nowoczesny design, prosta forma, a także wysoka jakość widoczna w detalach oraz odczuwalna w codziennym komforcie użytkowania. Czarne krzesło do kuchni oraz jadalni doskonale prezentuje kształt modelu Tina, który łączy surowe elementy typowe dla stylu loft z nowoczesną i minimalistyczną linią. Metalowa podstawa gwarantuje trwałość oraz stabilność, a prosty podnóżek służy wygodnej pozycji. Zaokrąglone siedzisko z oparciem wspiera miękka poduszka pokryta skórą ekologiczną, która jest odporna na trwałe zabrudzenia oraz odporna na czynniki mechaniczne. Wymiary oferowanego hokera Tina sięgają 50 cm szerokości, 84 cm wysokości oraz 49 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | czarne D-158 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 66 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stołek barowy tina czarny mat d-158
Nr kat. 100495367
2 szt.
2 szt.
opis produktu
Stołek barowy Tina czarny mat d-158 to propozycja, którą cechuje nowoczesny design, prosta forma, a także wysoka jakość widoczna w detalach oraz odczuwalna w codziennym komforcie użytkowania. Czarne krzesło do kuchni oraz jadalni doskonale prezentuje kształt modelu Tina, który łączy surowe elementy typowe dla stylu loft z nowoczesną i minimalistyczną linią. Metalowa podstawa gwarantuje trwałość oraz stabilność, a prosty podnóżek służy wygodnej pozycji. Zaokrąglone siedzisko z oparciem wspiera miękka poduszka pokryta skórą ekologiczną, która jest odporna na trwałe zabrudzenia oraz odporna na czynniki mechaniczne. Wymiary oferowanego hokera Tina sięgają 50 cm szerokości, 84 cm wysokości oraz 49 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | czarne D-158 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 66 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


